Shojo.pl

Soushisouai Note

Soushisouai Note
Autor: Kensoh Ogawa (Fukudahda)
Liczba rozdziałów: 7
Gatunek: Miłość, nastolatki, shounen, szkoła, inicjacja, bakunyuu
Ocenzurowane: Tak
Ukończone: 4/7 rozdziałów.

Ta hentai manga autorstwa Kensoh Ogawa, tworzącego pod wieloma pseudonimami, tutaj Fukudahda, zasługuje na uwagę ze względu na elegancki styl i dużą liczbę detali rysunków, ale przede wszystkim, na nie tak częste w  hentai bardzo pozytywne podejście do seksu: „spotkania” 🙂 między bohaterami, nastolatkami w typowym japońskim liceum są zmysłowe uczuć.

Manga składa się z nie powiązanych ze sobą historii, o typowy, dla autor stylu: dziewczyny z dużym biustem (bakunyuu), chętne do szybkich akcji, nie wymuszony seks, krótka gra wstępna z bardzo namiętnym stosunkiem. Z tego względu scenariusz nie jest specjalnie istotny, ale bohaterowie wydają się mieć swoje osobowości, nawet przy ograniczonej liczbie dialogów.

Polecamy ten hentai jako krótkie, odprężające one-shoty, ze ślicznymi dziewczynami i czułym, naturalnym seksem. Jeżeli preferujecie to, ponad hentai z mackami w roli głównej, będziecie się świetnie bawić przy Soushisouai Note.

Rozdział 1: Przeczytaj online – Ściągnij

Rozdział 2: Przeczytaj onlineŚciągnij

Rozdział 3: Przeczytaj onlineŚciągnij

Rozdział 4: Przeczytaj onlineŚciągnij

19 komentarzy Soushisouai Note

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>