Shojo.pl

O nas

Kim jesteśmy?

Na co dzień jesteśmy zwyczajną kochająca się parą salarymanów, pracującą w pocie czoła na własne mieszkanko. Ale po zmroku budzą się w nas demony (i nie tylko ^_^), które podpowiadają nam różne zwariowane pomysły. Ta strona hentai zrodziła się w naszej bujnej wyobraźni, gdzieś pośrodku letniej nocy, kiedy upojeni sake siedzieliśmy na balkonie i przytuleni do siebie patrzyliśmy w gwiazdy snując wielkie marzenia i plany na przyszłość.

Z mangą i anime jesteśmy związani chyba od zawsze. Mamy wiele swoich ulubionych tytułów, eh, długo by wymieniać, zresztą ich lista ciągle się wydłuża (jak u wszystkich otaku ^_^).  Na tej liście szczególne miejsce zajmują hentaje. Rozgrzewająca dawka subtelnej erotyki, promyczki zagubionej zmysłowości, parujące japońską krainą mydła, gęste otchłanie uniesień… To wszystko czego nie ma nigdzie indziej, można znaleźć właśnie w tych czarno białych mangach, czasem bardziej kolorowych niż nie jedna tęcza. Tym właśnie chcieliśmy się podzielić, tłumacząc i dostarczając najlepsze skanlacje hentai, które zasługują na uwagę, a których do tej pory powstało niewiele.

Postanowiliśmy spróbować… Czy nam się udało, oceńcie sami xD

Miss Lolicon i Mister Bushido

Avatar Miss Lolicon      mister.bushido_avatar

1 comment to O nas

  • Bartek

    A nie planujecie może tłumaczenia pozostałych mang autora Maka-Maka? Ma on kilka ciekawych tytułów na koncie. I swoją drogą, prowadzicie może nabór? W charakterze tłumacza ang/pol, edytora bądź innym?

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>