Shojo.pl

Millenium War Aigis

Millenium War Aigis

Millenium War Aigis – darmowa gra hentai online

Millenium War Aigis to bezpłatna gra hentai online z wciągającym gameplayem i ponad 200 postaciami do zebrania i „pocieszenia”. Niedawno przetłumaczona na angielski.

Czym jest Millenium War Aigis?

To ciągle rozwijana świetna japońska gra typu „tower defense” ze scenami hentai i ponad 200 postaciami do zdobycia. Gra odbywa się w seriach misji, w których bronimy wiosek, świątyń i cywilów przed potworami, wystawiając zdobyte postacie, a pomiędzy misjami rozwijając je i odblokowując sceny hentai.

Jest bezpłatna i oczywiście jak w wielu grach online można kupować pakiety premium dla szybszego zdobywania doświadczenia lub kryształy do odblokowywania nowych postaci, ale jest to zupełnie niepotrzebne – wszystkie rzeczy można zdobyć normalnie grindując postacie.

Aktualnie nie istnieje wersja na urządzenia mobilne, a można w nią grać w przeglądarce na komputerze, która obsługuje Flash

Gra Millenium War Aigis

Gameplay – niekiedy robi się bardzo intensywnie, a w największych misjach wystawiasz do 12 bohaterów naraz, broniąc bazy przed potworami.

Pomiędzy misjami zarządzasz swoją drużyną, podnosząc ich poziomy i dostosowując drużynę do nowych wyzwań. Statystyki oparte są o klasyczne japońskie taktyczne RPG, jak Final Fantasy Tactis. Po osiągnięciu wysokiego poziomu możesz także ewoluować postacie w ich silniejsze, specjalne wersje, ewoluując klasę postaci.

Zarządzanie drużyną

Zarządzanie drużyną – wybór bohaterów do bitwy

gra hentai tower defense

Ekran statystyk postaci – w grze występuje masa różnych klas postaci (około 20), specjalizujących się w różnych atakach i posiadających wiele umiejętności: od klasycznych żołnierzy i rycerzy, przez łuczników, magów i oczywiście zawsze nieodzownych healerów leczących na bieżąco twoje postacie. Ale występują także bardziej specjalistyczne klasy, takie jak ninja, walkirie, czy wiedźmy. Możliwości konstruowania drużyny jest pełno i cały czas się zmieniają.

Jak odblokować sceny hentai?

millenium war aigis tower defense

Ekran „bondowania”

Możesz odblokować 2 sceny hentai dla każdej dziewczyny, wybierając „bond” pomiędzy misjami, czyli „zacieśnianie więzi”. Wybierz bohaterkę i gifty jakie jej wręczasz. Każdy gift daje o +1% do +5% do uczucia (affection) które daje bohaterce stały bonus do statystyk (różne statystyki zwiększają się w zależności od klasy postaci, na przykład żołnierze – tanki dostaną bonus do obrony i HP, a łucznicy – do ataku). Co ważniejsze, gdy osiągniesz kolejno 30% i 70% odblokujesz sceny hentai z bohaterką, które możesz także później przejrzeć. Gifty możesz zdobyć w misjach, codzienny misjach (w środy – wtedy są misje „Sky gift”, których wykonywanie daje gifty). Dla mężczyzn odblokujesz sceny wspólnego picia i imprezowania :), wręczając im gifty z kategorii alkoholi, które zdobędziesz w ten sam sposób.

darmowa gra hentai

Gratulacje, odblokowałeś Somę

 


 

Gameplay i polska recenzja

Dlaczego ta gra jest świetna?

Wciągający gameplay, zdobywanie kolejnych postaci i pokonywanie misji jest bardzo wciągające. Do tego są świetne sceny hentai, których są dosłownie setki i indywidualne dla każdej postaci, chociaż sporo się napracujesz kolejno je odblokowując. Dodatkowo jest cały czas rozwijana i ma różne eventy, trwające około 3 tygodni, które wprowadzają nowe kampanie i często limitowane postacie do zdobycia. Gier hentai online takich jak ta, o wysokim budżecie praktycznie nie ma – to pierwsza taka gra i naprawdę dobra. W Japonii jest już popularna od dłuższego czasu i Nutaku – wydawca na Zachodzie niedawno przetłumaczył ją na angielski.

Zresztą przekonaj się, zarejestruj się bezpłatne i zagraj!