Shojo.pl

Gry Hentai

Gry hentai to podobnie jak mangi hentai, erotyczne gry japońskie, znane w Japonii jako „eroge” lub jako gry-H. Na zachodzie, sczególnie w Polsce, gdzie do tej pory żaden wydawca nie podjął się sprzedaży, są stosunkowo mało znane ale w Japonii najlepsze tytuły są równie popularne jak mainstreamowe tytuły, nie zawierające erotycznej treści. Ogólne określenie „gier hentai” nie pozwala jednak na łatwą klasyfikację. Istnieje wiele rodzajów gier hentai, z których najbardziej popularne są gry w stylu visual novel, ale istnieją także gry strategiczne, czy też RPG hentai. Poniższy słowniczek przedstawia parę pojęć które warto znać żeby lepiej rozumieć tą kategorię gier.

Słowniczek:

Eroge – Skrócona wersja japońskiego sformułowania „erochikku gemu”, czyli „gry erotycznej”.

Visual Novel – Graficzna powieść, niekoniecznie (ale najczęściej) gra hentai, w której interakcja jest najcześćiej ograniczona do
minimum: gra składa się ze statycznych obrazów lub animacji i towarzyszącego im tekstu. Większość gier visual novel stawia gracza przed wyborami, które rozwijają nieliniowo fabułę, prowadząc do jednego z zakończeń na bazie dokonywanych wyborów. Visual novel są bardzo popularne w Japonii i na ich podstawie powstało wiele mang lub anime – przykładem mogą być tak znane tytuły jak Air lub Kanon.

taimanin asagi hentai

Typowa scena w stylu Visual Novel z gry hentai Taimanin Asagi

Dating Sim – „Symulator randkowy”, gra w której gracz zostaje postawiony przed zadaniem zdobycia względów jednej z bohaterek. Dokonuje tego poprzez wybory dialogw podobne jak w grach visual novel, ale często także poprzez planowanie rodzaju prezentów wręczanych poszczególnym dziewczynom lub zarządzanie czynnościami jakie wykonuje w wolnym od randek czasie.
Oczywiście, istnieją także warianty symulatorów randkowych, przeznaczone także dla dziewczyn.

Hentai Dating SimKlasyczny Dating Sim – True Love

CG – Skrót od „Computer Graphics” lub „Computer Generated”. W japońskiej terminologii gier eroge, CG to galerie przedstawiające erotyczne sceny, odblokowywane przez gracza po osiągnięciu celu lub w miarę rozwoju fabuły. Opcja CG w grach hentai oznacza właśnie możliwość obejrzenia galerii odblokowanych scen.

Scena CG HentaiGratulacje – odblokowałeś właśnie scenę Hentai CG!

Gry Doujin – podobnie jak doujiny mang, fani wydają również autorskie gry hentai oparte na mandze lub anime, dysytrybuowane
w sieci, lub na japońskich konwentach takich jak Comiket. Anime „NHK ni Yokoso!” (znane także jako „Welcome to NHK!”), w jednym z epizodów przedstawia bohaterów tworzących grę taką grę doujin.

Instalacja gier hentai:

Gry prezentowane w serwisie Shojo.pl są zaopatrzone w możliwe instalatory i pliki tłumaczeń, dla tytułów które oficjalnie zostały wydane tylko w języku angielskim. Z tego powodu, instalacja nie powinna być skomplikowana i po ściągnięciu wszystkich spakowanych plików najczęściej wystarczy:

1) Rozpakować całość do wybranego katalogu
2) Jeżeli jest to obraz płyty, zamontować w wirtualnym napędzie – np. Daemon Tools, który ściągnąć można stąd.
3) Zainstalować patche i tłumaczenia – jeżeli istnieją do danego tytułu.
Każda gra jest przetestowana i w pełni działa. W razie pytań, zachęcam do komentowania ich pod recenzj gry.

Zapraszamy do przeczytania recenzji i zagrania w gry hentai, starannie wybranych przez ekipę Shojo.pl:

Taimanin Asagi Battle Arena –  Świetna darmowa karcianka online z dużą ilością macek i bogato wyposażonymi Kunoichi.

 

3 komentarze Gry Hentai

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>