Shojo.pl

Chick Wars: Taktyczna gra turowa hentai

chick wars gra recenzja

Chick Wars to bardzo popularna gra, w którą zagracie w przeglądarce lub aplikacji na telefon i w której będziecie budować walczące ze sobą drużyny w stylu JRPG. Jeśli podobały wam się japońskie taktyczne erpegi takiej jak Final Fantasy Tactics, Disgaea albo Front Mission, tutaj będziecie czuli się jak w domu. Istnieje jedna różnica między tymi grami – tutaj skąpo odziane i dobrze wyposażone (i nie mamy na myśli mieczy), będą wam służyć nie tylko na polu bitwy, lecz również w sypialni.  Gra była poprzednio znana jako „Cunt Wars”, ale niedawno zmieniła nazwę na „Chick Wars” – może tytuł był zbyt dosłowny. Zobaczcie o czym jest ta gra i poznajcie panie Chick Wars.

Cycki w górę i do boju!

Nie ma co ukrywać, że to mocne hentai i w ogóle nie jest to subtelna gra w pokazywaniu nagości, a scenariusz i dialogi są… zupełnie inne niż w typowych erpegach. Twórcy nie ograniczali się tu żadną cenzurą, inaczej niż w wielu grach przetłumaczonych na angielski. I to akurat grze wyszło na dobre, bo wiele scen jest napisanych świetnie i z jajem!

Gra zaczyna się od szczegółowego tutoriala, a więc nie jest trudno nauczyć się podstaw i pokonać pierwsze przeciwniczki, zmuszając je przy tym do odbycia stosunku i oczywiście dołączając do haremu. Bitwy rozgrywają się szybko i pole składa się ze ścieżek, na które przywołujesz wojowników ze swojego decku. Wojowniczki atakują się nawzajem, używają różnych specjalnych ataków, a twoim zadaniem będzie wyeliminowanie bohatera który też ma swoją pulę HP.

chick-wars

Pole bitwy – wybierz kolejną dziewczynę do wystawienia! Oprócz tego możesz rzucać globalne czary, takie jak ataki obszarowe, leczenia albo buffy – w sumie to coś jak Magic: the Gathering, tylko z cyckami.

Choć początkowe bitwy są łatwe, szybko natkniesz się na coraz mocniejszych przeciwników. Gra jest łatwa do opanowania, ale aby być w niej naprawdę dobrym, musisz popróbować wielu kombinacji strategii i używać różnych decków, bazujących na zróżnicowanych przeszkodach, aby pokonać najmocniejszych przeciwników. Co oczywiste, ciągle będziesz gromadzić XP dla twoich wojowniczek i budować coraz mocniejsze talie.

strategia hentai

W grze jest mnóstwo do zrobienia i możesz ulepszać swoje miasto, robić questy, walczyć w eventowych bitwach. Możesz walczyć także z innymi graczami o dodatkowe nagrody, uczestnicząc w Lidze PVP.

strategia hentai

Przegląd zdobyczy. W Chick Wars znajdziecie mnóstwo kart. Możecie kolekcjonować najróżniejsze wojowniczki, czarodziejki i inne kapłanki aby wystawiać je w bitwie, i oczywiście – aby się z nimi zabawić. Złap je wszystkie (za tyłek)! 🙂

gra hentai chick wars

Ulepszanie twoich wojowniczek, nie tylko dodaje im lepsze statystki i nowe umiejętności, ale także zrzuca z nich niepotrzebne ubranie. Levelowanie na jakie zasługujemy!

hentai gra

A oto seksowna kapłanka. Będziecie mogli ewoluować i ulepszać wasze dziewczyny nawet jeszcze bardziej na późniejszych poziomach.

Seksowność: 10/10

Jak wspomnieliśmy, nie ma tu cenzury, a większość scen jest animowana. Inaczej niż większość typowych gier z grafiką w mangowym stylu, tutaj znajdziemy komiksową grafikę w stylu zachodnim, co jest fajną odmianą. Wiele dziewczyn to także magiczne stworzenia typu elfki, smoki, jakieś druidki i demoniczne panny. Jeśli jakiś typ postaci występuje w literaturze fantasy, tutaj też z pewnością jest.

chick wars gra recenzja

A oto mała nagroda za pokonanie leśnej driady w serii questów.

Dlaczego warto zagrać w Chick Wars?

  • Komiksowy styl ze świetną kreską i mocno erotycznymi scenami,
  • Są tu też dobre animacje! Zarówno sprite’y na polu bitwy, jak i niektóre sceny są animowane,
  • Dialogi są całkiem zabawne (póki co gra jest tylko po angielsku),
  • Łatwe sterowanie, zoptymalizowane telefony,
  • Dziesiątki (na pewno ponad 200) dziewczyn do podbicia,
  • Regularnie aktualizowane, z nowymi dodatkami questami i eventami wychodzącymi dosłownie co parę dni – to najpopularniejsza gra Nutaku,
  • Gra się szybko – w sam raz na szybką sesję po 10-15 minut dziennie,
  • Dobra grywalność – najbliższa rzecz hentai podobna do taktycznych JRPG. Jednocześnie dzięki systemowi lane’ów (coś jak Plants and Zombies albo podobne tytuły), gra jest casualowa i nie jest skomplikowana.

Gra jest dostępna na Android i na PC (powinna też działać na iPhonach) i powinna przykuć cię na wiele dni. Jest dostępna za darmo na Nutaku i wymaga jedynie założenia darmowego konta, więc zagraj teraz.

zagraj gra hentai

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>