Shojo.pl

Nowy dział Shojo.pl – Gry hentai

Z największą przyjemnością zapraszamy do nowego działu na Shojo.pl  – Gry Hentai. Tak jak prezentujemy mangi hentai, mało znane i niewydawane w Polsce, pragniemy rozpowszechnić także japońskie gry eroge, recenzując je i udostępniając wszystkim, którzy chcą zapoznać się z najciekawszymi tytułami. Japońskie gry hentai są naprawdę tego warte, dlatego że są często bardzo kreatywne, mają ciekawą fabułę, albo po prostu ładne CG.  Jako bardzo interesujące zjawisko, będziemy tu przedstawiać najlepsze gry typu Visual Novel, RPG, strategie, albo Dating Simy, których wspólnym mianownikiem jest obecność elementów hentai.

Na początek zapraszamy do zapoznania się z pierwszym tytułem – świetną strategią hentai, ze znanego w Japonii cyklu Rance – Sengoku Rance. A ponieważ była to najlepiej sprzedająca się gra 2006 roku, zapewniam, że się nie zawiedziecie! Zapraszamy do zapoznania się z recenzją i ściągnięcia.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>