Shojo.pl

Hentai na Walentynki – doujin Neon Genesis Evangelion

Nadeszło święto miłości, na które tak długo czekaliśmy! Wreszcie możemy ogłosić całemu światu, że kochamy nasze zboczone hentaje, uwielbiamy obmacywanki prezentowane w doujinach, a jeszcze bardziej ślinimy się na widok pięknych  (czyt. rozebranych) dziewczyn o wielkich oczach, tajemniczo brzmiących, japońskich imionach i ogromnych piersiach prawie że wystających z kolejnych rozdziałów mang. To oczywiście idzie też w drugą stronę: a jeszcze bardziej ślinimy się na widok przystojnych chłopaków o tajemniczo brzmiących, japońskich imionach i dziko naprężonych gotowych do działania penisach, prawie że wystających z kolejnych rozdziałów mang. Niech żyje święto miłości!

         

„Czy zostaniesz moją walentynką?” Niejedna dziewczyna usłyszy te słowa od swojego chłopaka. Niejeden chłopak wyszepcze je do uszka ukochanej. „Tak” – odpowie ktoś drżącym głosem. „Proszę, oto prezent dla Ciebie, ukochany” – i tutaj dochodzimy do sedna. Prezentów z okazji walentynek może być wiele, ale tylko te nieliczne zapadną w pamięć po wsze czasy. Wie o tym doskonale Asuka, bohaterka  mangi i anime „Neon Genesis Evangelion”, która postanawia obdarować swojego kolegę Shinjiego niebanalnym prezentem walentynkowym.

Prezentowany doujin Evangelion, w którym pojawiają się główni bohaterowie anime „Neon Genesis Evangelion” nawiązuje fabułą do Święta Zakochanych obchodzonego 14 lutego. Asuka jest bardzo pewną siebie dziewczyną, która wie na co ma ochotę i nie boi się wyzwań, zaś Shinji stara się ją zadowolić pod każdym względem.

Z okazji Walentynek ekipa Shojo życzy wam dużo miłości, szczęścia w życiu i znalezienia tej drugiej połówki. Niech święto miłości zagości w waszych sercach i stanie się okazją do wyznania najskrytszych uczuć, przełamania bariery nieśmiałości i porwania się na najdziksze miłosne uniesienia. A jeśli nawet nikt nie odpowie na waszą walentynkę, to pamiętajcie: my kochamy was zawsze i bezgranicznie, i zawsze też  mamy coś na pocieszenie w postaci fajnych hentai oraz trzech nowych okazjonalnych tapet XD.

Miss Lolicon & Mister Bushido

           

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>