Shojo.pl

Noworoczna manga – Aroma Blend

Pełni energii i zapału do pracy witamy się ze wszystkimi otaku, składając najserdeczniejsze Życzenia Noworoczne, wszystkiego dobrego i niech się spełnią wasze marzenia! 2010 rok zaczynamy na czarno-biało, prezentując – i tu nie będziemy wam kolorować  – Aroma Blend, zwykły nie zawierający zbyt wielu zwrotów akcji ani dziwnych skojarzeń hentai, rozgrywający się w szarej rzeczywistości tokijskich biurowców. Para głównych bohaterów to despotyczna szefowa i jej podwładny – zupełny przeciętniak, który jednak w miarę rozkręcania się akcji, będzie chciał potwierdzić swoją męskość. Oczywiście wszystko zgodnie z zasadami bardzo popularnych w Japonii mang biurowych wymuszających aby w treści zawrzeć wątek automatu do kawy bądź  momentu zaparzania kawy bądź picia kawy bądź przerwy na kawę. Tak samo i tutaj, biednych czarno-białych salarymanów nie znających świata poza swoim biurkiem i stosem papierów, przemęczonych i niewyspanych, przy życiu podtrzymuje już tylko jedno – mocna, czarna kawa, czyli esencja normalności – Aroma Blend.

Poza tym od czasu do czasu zapracowani Japończycy, pozwalają sobie na tzw. soft office, a mianowicie szybki i niezobowiązujący romans w pracy.

My też w Nowym Roku zachęcamy was do zakasania rękawów i wzięcia się solidnie do roboty. Aby wasi przełożeni, szefowie i kierownicy byli z was zadowoleni (chyba, że sami sobie szefujecie), aby Polska rosła w siłę a nam żyło się dostatnio. Abyście dali z siebie wszystko i odważyli się na wiele miłosnych przygód, nie tylko tych biurowych ^_-.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>