Shojo.pl

Doujin Haruhi Suzumiya

Jest już dostępny doujin Haruhi Suzumiya. Przewodnicząca brygady SOS prezentuje swoje wdzięki i mizdrzy się do Kyon’a, który pozwala jej na więcej niż powinien, a wszystko to na publicznym basenie, w otoczeniu  pieknych dziewczyn w bikini. Doujin bardzo znanej mangi „Melancholia Haruhi Suzumiya” pokazuje, jak wyglądałyby relacje między tymi dwojga, gdyby poszli na całość i nie przejmowali się zbytnio cenzurą. Od zawsze przecież było wiadomo, że parę głównych bohaterów łączy chemia miłości i namiętności. Zwróćcie uwagę, że w pewnym momencie Kyon czule całuje Haruhi, co jest niedopuszczalne, bo rozmiękcza serca czytelników. Czyżby oni naprawdę coś do siebie czuli? W każdym razie cały czas droczą się ze sobą, przedżeźniają i złoszczą jeden na drugiego. A to znaczy mniej więcej tyle: kto się czubi, ten się lubi.

Hej, tu Haruhi! Czytajcie i podziwiajcie moje seksowne ciałko! A po wszystkim nie zapomnijcie zapisać się do mojej brygady SOS  zrozumiano!? Bo inaczej zrobię z wami to samo co z Kyon’em…!!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>