Shojo.pl

Wesołych Świąt

W święta najlepsze są prezenty i jedzenie oraz dobry filmik oczywiście oglądany na wypasionym ekranie LCD. Niepowtarzalny nastrój świąteczny, którego kulminacyjny moment przypada w wigilijny wieczór powoduje u ludzi nieprzewidywalne zachowania i reakcje. Do takich niekontrolowanych odruchów można zaliczyć np.: bieganie po mieście w stroju perwera-renifera.  Ale o co chodzi?

W święta najlepsze są przebieranki, kiedy salarymani mogą zrzucić swoje robocze uniformy i wskoczyć w czerwone gatki Świętego Mikołaja. Taki Święty to dużo może i nikt go nie rozpozna pod grubą warstwą białej brody zrobionej z waty celulozowej. Może na przykład klepnąć w tyłek elfa pomocnika, albo wysikać się z latających sani zaprzężonych w rubaszne renifery wprost na pokryte białym puchem dachy domów. I nikt mu nic nie zrobi, wprost przeciwnie ludzie kochają go za to. A w Ameryce nawet zostawiają mu na parapecie mleko i ciasteczka. Dlaczego? Bo Mikołaj przynosi prezenty. Dla wszystkich grzecznych mieszkańców ziemi.

Ale czasem zdarza się, że ktoś chce popsuć święta. Znacie pewnie tę gadkę:  w tym roku nie będzie świąt, nie będzie karpia, nie będzie „Kevin sam w domu” na Polsacie. W ogóle niczego nie będzie. Ludzie, którzy tak mówią są sfrustrowani i z wszelką cenę pragną nam zepsuć wigilijny nastrój. Jak?

Otóż taka osoba ni stąd ni z owąd wpada na pomysł, żeby przebrać się w nieprzyzwoity strój renifera i napadać na szczęśliwie zapatrzone w siebie pary kochanków. Albo zakłada na siebie przebranie oni (demona) i upatruje sobie ofiarę. Takie osoby mogą nawet wpadać przez okno w czerwonych, obcisłych lateksowych kalesonach i żądać zaspokojenia libido. Jedno jest jasne, a mianowicie, w pewnych środowiskach tradycyjny kostium świętego mocno wyewoluował i przystosował do wciąż zmieniających się warunków.

Z najnowszej, świątecznej mangi, Santa Claus Dreaming, którą mamy wam do zaoferowania wynika, że czasem w wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem, zaś znacznie częściej w ludzi wstępuje iście zwierzęcy i porywający zew natury. W końcu kiedy, jeśli nie w święta pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo i folgowanie uciechom?

Mamy dla was też dodatkowy prezent. Widząc, jaką popularnością cieszą się tapety hentai, nie mogliśmy się powstrzymać, aby nie zamieścić kolejnej porcji, tym razem utrzymanej w klimacie gwiazdkowym. Zapraszamy do zmiany swoich pulpitów na świąteczne tapety!

Miss Lolicon i Mister Bushido

lite3

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>